Web sitemiz masaj terapisi hizmetleri alabileceğiniz kar amacı gütmeyen profesyonel bir platformdur. Siz değerli İstanbul halkının hizmetine sunduğumuz bu web sitemiz ile masaj terapisti arayışlarınızı kolayca bulmanız için bir çözüm olmayı hedefledik.

Sayfalarımızda profillerini paylaştığımız tüm masaj terapistleri sertifikalıdır. Hizmet vermeye engel teşkil edebilecek herhangi belgesi eksik değildir. Devamlı olarak belirli aralıklar ile tüm terapistlerimiz hizmet kalitesi açısından denetlenmektedir.

Web sitemizde tanıtımı yapılan bütün terapistleri müşteri gözüyle değerlendirerek özenle seçiyoruz. Kriterlerimize uymayan terapistlerin profil oluşturma isteklerini kabul etmiyoruz. Öncelik kriterimiz müşterisine saygı gösteren ve profesyonelce çalışan terapistler.

Masaj sevenler için geniş kapsamlı makaleler yayınladığımız sayfalarımızda masaja dair faydalı bilgiler bulunmaktadır. Bir çok masaj çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda masaj terapileri hakkında sosyalleşmenizi sağlayacak içerikleri inceleyerek kendinizi daha emin hissedebileceksiniz.

İstanbul genelinde hizmet veren masaj terapistlerini kolayca bulabilirsiniz. Detaylı olarak hazırlanan profillerde terapistin: Tanıtım yazısı, tanıtım videosu, çalışma saatleri, uyguladığı masaj çeşitleri, iletişim bilgileri vb içerikler ilgili terapist tarafından oluşturulmuştur. Tanıtımı yapılan terapistler bizim çalışanlarımız ve yahut ortaklarımız değildirler ve böyle bir durum mümkün olamaz.